Specjalista ds. sprzedaży – rynek polski

Zakres zadań:

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych i indywidualnych
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Inicjowanie działań sprzedażowych i marketingowych mających na celu budowanie wizerunku firmy
  • Realizacja założonego planu sprzedażowego
  • Wykorzystywanie w praktyce nowych trendów w zakresie marketingu internetowego
  • Tworzenie koncepcji takich jak ulotki, reklamy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji z Klientami
  • Minimum 2 – letnie doświadczenie w sprzedaży
  • Znajomość nowoczesnych technik komunikacji marketingowej z naciskiem na e-mail
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie składające się z części stałej i premii uzależnionej od wyników sprzedażowych
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: tekwoj@firma.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.